• Римейк «Джентльменів удачі» в прокаті з 27 грудня

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 грудня 2012 року
 
Продюсерська робота Тимура Бекмамбетова комедія «Джентльмени, удачі!» вийде в прокат 27 грудня. Зоряний акторський склад — Сергій Безруков, Гоша Куценко і молодий актор Антон Богданов з «Реальних пацанів» — плюс безпрограшна весела ідея лідера радянського кінопрокату повинна створити передноворічний настрій і завоювати серця глядачів.

Римейк картини «Джентльмени удачі» спробував взяти з оригіналу найкраще. Попри те, що змінилися обставини, місцезнаходження, імена та професії героїв, творці фільму постаралися передати добрий гумор старої картини, інтерпретувавши його на сучасний лад.

«У старих "Джентльменах удачі" гумор дуже тонкий, добрий, абсолютно світлий і смішний», — так відгукувався Сергій Безруков про радянський фільм, сподіваючись, що так само будуть відгукуватися і про новий комедійний фільм.

Тимур Бекмамбетов про Сергія Безрукова, який зіграв головного героя, сказав: «Сергій Безруков, як ніхто інший, здатний розіграти цю чудову історію роздвоєння героя на дві особистості — особистість злодія і особистість доброї людини, яка перевиховує злочинців своєю історією». Участь популярних і талановитих акторів — це п'ятдесят відсотків якісного фільму, плюс гарна ідея — все це має не тільки зібрати хорошу касу, але й сподобатися глядачеві.

Кримінальники двадцять першого століття не повинні були стати просто пародією на старий акторський склад, а по-новому показати стару історію. Банді належить утекти з єгипетської в'язниці, вижити в гаремі і відчути себе героями голлівудських блокбастерів.

Прем'єра першої картини «Джентльмени удачі» відбулася 13 грудня 1971 року в московському кінотеатрі «Росія». І досі цю картину регулярно переглядають у всіх пострадянських країнах.Підписатися:

Коментарі