• Продовження «Бригади» скоро в кінотеатрах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 11 грудня 2012 року
 
Продовження культового телесеріалу виходить на великі екрани у форматі повнометражної стрічки «Бригада. Спадкоємець». Цього разу режисером фільму став Денис Алексєєв.
Сім'я загиблого Саші Білого переїхала до Америки в 1999 році. Син Іван (актор Іван Макаревич, син соліста групи «Машина часу») спробував провернути велику операцію, але провалив завдання і заборгував поганим хлопцям $ 6 млн. Але як їх тепер повернути? І тут у голові хлопця спливають розповіді матері про те, що у вбитого батька під Москвою є шматок землі, що коштує скажених грошей. Мати також розповіла синові, що батько володів великим бізнесом, і тепер Іван їде до Росії, щоб продати частину батьківської спадщини і віддати борг.
У Росії, звичайно, Івана ніхто не чекав. Для місцевих авторитетів колись чиєсь стало своїм кровним, з чим розлучатися не планувалося. На Івана відкривається справжнє полювання. Впоратися одному йому було б не під силу, і молодий чоловік, не розгубившись, збирає свою власну бригаду.
Акторка Катерина Гусєва, яка зіграла в телесеріалі кохану Саші Білого, вважає, що фільм «Бригада. Спадкоємець» знімати не слід.
«У цьому фільмі немає бригади. Це така дуже правильна продюсерська замануха. Там є два актори, які перейшли з того фільму до цього. Це абсолютно інша історія, в якій немає місця Сергію Безрукову, там немає його персонажа, а є його дорослий син», — каже Катерина Гусєва.
За словами Катерини, у Сергія Безрукова не виникло акторської зацікавленості, коли він прочитав сценарій.
«Тому що це історія про молоде покоління, про сьогоднішню Росію», — вважає акторка.
У новій повнометражній «Бригаді» Гусєва зіграла матір Івана — спадкоємця Саші Білого.
«За сюжетом у сина Саші Білого все складалося так, що він повинен був піти стопами батька, але він зламав цю ситуацію. І мені це дуже подобається у фільмі», — розповіла Катерина Гусєва.
Президент Асоціації каскадерів Олександр Іншаков є продюсером і сценаристом картини, він також виконав одну з головних ролей.
Сам Сергій Безруков стверджує в одному зі своїх інтерв'ю, що з ним переговорів про зйомки у продовженні «Бригади» не вели.
«Я зателефонував Олександру Іншакову, і він сказав, що в нього є така ідея, але немає сценарію. Я йому сказав, що не бачу продовження і мені це не цікаво, тим більше, що немає сценарію. Він сказав, що коли буде сценарій, він усе одно дасть мені його почитати. І там буде вже моє рішення: брати чи не брати в цьому участь. Якщо чесно, я не вірю в диво приголомшливого сценарію, який би я прочитав і який би мені страшенно сподобався, — зізнався Безруков. — До того ж є ще одна проблема, і важлива, — продовження «Бригади» повинен знімати тільки Олексій Сидоров, тому що він знімав першу «Бригаду». Це дуже важливий етичний момент».
За словами Сергія Безрукова, він одразу зателефонував Олексію Сидорову і попередив, що ходять чутки про зйомку продовження телесеріалу «Бригада» і що своєї згоди на участь у зйомках він не давав. За це режисер був вдячний акторові.
Поки творці нової «Бригади» про продовження фільму говорити не поспішають. Усе залежатиме від того, як сприймуть фільм глядачі і якими будуть касові збори.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...