• Проблеми сучасних москвичів показав фільм «Зі мною ось що відбувається»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 3 грудня 2012 року
 
Фільм російського режисера Віктора Шамірова про проблеми сучасних москвичів «Зі мною ось що відбувається» стартує в українському прокаті 6 грудня.
Мегаполіс, постійна кар'єрна гонка на роботі, проблеми в родині та нескінченні пробки, де проводиш чверть доби майже щодня, — це середовище проживання сучасного москвича. Кожен день — це гонка, в якій немає права на зупинку. Але головне, що в такому безжальному темпі дорослих потопають і розчиняються діти з їхніми потребами і простим бажанням бути поруч з татом і мамою.
Головний герой, якого грає Гоша Куценко, в якийсь момент розуміє, що навколо нього порожнеча. Що зробив за своє життя, за останні п'ять років, учора?... Настав час переосмислити своє життя.
Як розповів актор Гоша Куценко, ідея цього фільму народилася ще сім років тому, але тоді зняти його не вдалося.
«Новий сценарій з'явився минулого року в листопаді на новій енергії, уже в інших роках — ми всі стали старшими. Головне, чого нам не вистачало, це назви фільму. І в нас народилася ідея — «Зі мною ось що відбувається», — розповів актор.
«Фільм про сучасних москвичів, які живуть у переповненому машинами та іншими проблемами місті. Про людей, які сплять з мобільними телефонами, у яких немає часу на особисте життя, — розповів про фільм російський політик і депутат Державної Думи Росії Олексій Митрофанов. — Вони постійно вирішують якісь проблеми і просто не можуть зупинитися. Цей фільм — розгаданий код москвича, який, як розвідник, постійно прагне кудись всунути свій ніс і щось розвідати, але не знає, на яку розвідку він при цьому працює».
«Хороший, спокійний, добрий фільм», — відгукується російський боєць-важкоатлет і п'ятиразовий чемпіон світу з боротьби без правил Сергій Харитонов.
«Головне, є про що подумати, і я от, наприклад, після закінчення фільму трошки засумував, у мене навіть навернулася така скупа чоловіча сльоза, а значить, фільм відбувся. Кіно вийшло гарним, добрим, а головне життєвим», — поділився своїми враженнями після перегляду співак, заслужений артист Росії Олександр Савін.
За словами Олександра Савіна, творці фільму разом з Гошею Куценком підняли в картині одну з найбільш чутливих проблем мегаполісів — покинуті діти, підкидні.
Олександрі Петровій — шістнадцятирічній дівчині, яка дебютувала у фільмі, зігравши одну з головних ролей, кінокритики пророкують велику кінокар'єру. Олександрі вдалося проникливо показати дитячий душевний біль і переживання, що відзначило багато акторів і кіноекспертів.
«Гріх так говорити, але я вважаю, що це гідний конкурент традиційному фільму «Іронія долі, або з легкою парою!» Режисера Ельдара Рязанова, який дивляться мільйони людей щороку. Тепер ці два фільми потрібно дивитися паралельно, тому що не було ні секунди, щоб з мого обличчя не сходила усмішка або не текли сльози», — вважає російський поет, композитор і сценарист Юрій Герман.
Бюджет фільму становить 6 млн рублів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...