• Драма «Рейс» від творців «Форест Гамп» та «Ізгой» уже в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 грудня 2012 року
 
Оскароносний режисер Роберт Земекіс, відомий такими кінокартинами, як «Форест Гамп», «Ізгой», а також анімаційними фільмами «Різдвяна історія 3D» і «Полярний експрес», представив свою нову роботу — драму «Рейс». Прем'єра в українському прокаті відбулася 6 грудня.
Це трагічна історія життя пілота пасажирського літака Віпа Уїтакера (актор Дензел Вашингтон), який опустився на саме «дно». Пияцтво і наркотики стали його супутниками, а конфлікти з сином і колишньою дружиною — наслідками.
Під час чергового рейсу у літака сталася серйозна поломка, яка обіцяла неминучу смерть усім пасажирам і членам екіпажу. Однак професійному пілоту Віпу вдалося посадити літак з мінімальними втратами: із 102 осіб загинули тільки шестеро. Весь американський народ радів такому чуду, і Віп з наркозалежного п'яниці перетворився на справжнього героя.
А втім, в ході розслідування виявили, що перед тим як сісти за штурвал, Віп неабияк випив. Тепер натомість всенародної слави і пошани йому загрожувало довічне ув'язнення.
Фільм насичений драматичними моментами, душевними стражданнями, постійними пошуками виходу з безвихідної життєвої ситуації.
Мораль фільму — тема, що активно обговорюється серед користувачів інтернету. Кожен бачить і розуміє по-своєму.
Напевно, головне, що хотів сказати режисер фільму це те, що якими б не були проблеми у житті, ніхто не давав право людині, будь він хоч кращим професіоналом, у п'яному стані нести свою частку відповідальності за життя людей.
Якщо таке сталося, то, незважаючи на твої здібності та вміння, ти повинен за це понести покарання. Як би тобі не був симпатичний цей чоловік, він зробив те, за що повинен бути покараний, і в цьому немає ні для кого винятку.
Так і трапляється вкінці фільму — герой потрапляє туди, де, як кажуть, у нього буде достатньо часу подумати.
Кінокритики відзначають високу операторську роботу «Рейса», хороший підбір музичного супроводу і відмінний сценарій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...