• Том Круз у ролі крутого хлопця скоро в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 3 січня 2013 року
 

В українському прокаті стартує фільм режисера Крістофера МакКуоррі «Джек Річер», де в головній ролі знявся Том Круз.

Постер фільму «Джек Річер»Американський актор мабуть надовго вжився в роль крутих хлопців. Після успішного прокату картини «Місія нездійсненна: Протокол Фантом», де Том зіграв секретного агента Ітана Ханта, він знову виступив в амплуа крутого хлопця — у фільмі «Джек Річер», де зіграв приватного детектива, який в минулому був військовим.

Режисери, що працюють з Томом Крузом, нібито змагаються один з одним у тому, у кого актор буде більш крутим у кадрі. З фільму у фільм Том невпинно перевтілюється в невловимого супермена, який здатний прорахувати найнеймовірніші ходу.

Так у черговому кримінальному бойовику «Джек Річер» Том грає приватного детектива — людину, для якої немає межі її можливостям, а є тільки загострене почуття справедливості. Приблизно так і звучить слоган фільму — «У закону є межі. У нього їх немає».

Чи здивує Том Круз нас цього разу, показавши не лише неймовірні трюки, але і першокласну гру, і чи не стане фільм «Джек Річер» черговим домашнім фільмом для заповнення нудного вечора, — подивимося на великих екранах.

Фільм знятий за мотивами роману «Постріл» 2005 року англійського письменника Лі Чайлда. Компанію Тому Крузу склала англійська акторка Розамунд Пайк, відома своїми ролями в таких фільмах, як «Помри, але не зараз», «Земля обітована» і «Гордість і упередження».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...