• У кінотеатрах скоро «Кохання на кінчиках пальців»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 28 січня 2013 року
 
Вінтажна мелодрама «Кохання на кінчиках пальців», перший повнометражний фільм режисера рекламних роликів Режі Ройнсара, в українському прокаті проходитиме з 31 січня.

Дія фільму розгортається у 1958 році в одному з невеликих містечок Франції. Молода провінційна дівчина Роза (Дебора Франсуа) вирішує кардинально змінити своє життя — вона переїжджає до міста і починає шукати роботу. Однак усі її спроби знайти роботодавця не увінчуються успіхом. Роза нічого не вміє робити, тільки... швидко друкує на машинці!

Її бере до себе на роботу секретаркою заповзятливий молодий страховий агент Луїс (Ромен Дюрі), який відразу розуміє, що дівчина довго на цій посаді не затримається. Незабаром, дізнавшись про талант Рози — швидко друкувати, Луїс вирішує підготувати її до регіонального чемпіонату швидкісного набору, які були у моді в 1950-х роках.

Звичайно, в процесі підготовки між молодими людьми спалахує любов. Але після приголомшливого успіху Рози, Луїс опиняється в тіні її слави. Чи зможуть вони бути разом, і чи зможе слава розлучити закоханих — ось головне питання!

На рахунку режисера картини Режі Ройнсара не так багато кіноробіт, але він зумів задіяти в зйомках комедії «Кохання на кінчиках пальців» таких зіркових французьких акторів, як Ромен Дюрі, Береніс Бежо, а також Дебора Франсуа і Шон Бенсон. Також над картиною працював номінант на Оскар за роботу над кінокартиною «Артист» — оператор Гійом Шиффман. Такий підбір акторів і досвідчених працівників вселяє впевненість у тому, що фільм вийшов якісним і яскравим за сюжетом і грою акторів.

У Франції, коли фільм уперше побачили працівники кінобізнесу, комедія «Кохання на кінчиках пальців» уже отримала схвалення чотирьох провідних компаній-дистриб'юторів: UGC, Pathé-Gaumont, CGR і Kinépolis.

Підписатися:

Коментарі