ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Магія, любов і чаклунство у фільмі «Прекрасні створіння»

Велика Епоха
Фентезійна мелодрама «Прекрасні створіння» про любов простого хлопця і дівчини-відьми американського режисера Річарда ЛаГравенеса виходить в український прокат 28 лютого.

Постер «Прекрасні створіння»
Постер «Прекрасні створіння»
Блогери вже охрестили цей фільм сюжетною копією «Сутінків». Магія, надздібності, любов і чаклунство, боротьба добра і зла... Загалом, тут усе якоюсь мірою нагадує популярноу сагу.

Розміреному і тихому життю в маленькому містечку Гатлін у Луїзіані прийшов кінець — до міста переїздить дивна родина Дюкейнів з темним минулим. У випускний клас школи, де навчається молодик Ітан (Олден Ейренрайк), приходить новачок — Лєна Дюкейн (Еліс Енглерт). Ітан, якого мучать сни про таємничу незнайомку, розуміє, що Лєна — це і є та сама дівчина зі снів. Хлопець закохується в Лєну і розуміє, що це почуття взаємне.

Але... у Лєни є проблема — на її сім'ю накладено стародавнє прокляття, до того ж дівчина наділена нелюдськими здібностями. Лєна зараз на роздоріжжі — піти служити темним силам чи світлим. Найприкріше, що від самої Лєни мало що залежить... Але Ітан вирішує у будь-якому випадку допомогти коханій і врятувати їхню любов.

Фільм рясніє дивовижними декораціями — будинки з густо зарослими фасадами, кімнати що крутяться, таємничі пейзажі, старовинні фамільні склепи...

Фільм став екранізацією однойменного роману Камі Гарсії і Маргарет Штоль.