• Брюс Вілліс спасає сина у «Міцному горішку 5»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2013 року
 

Ірландський режисер Джон Мур представив публіці фільм про крутих американських хлопців «Міцний горішок. Гарний день, аби померти» з Брюсом Віллісом у головній ролі. Прем'єра запланована на сьогодні — для всіх закоханих у фільми-франшизи про «Міцного горішка».

До сьогодні Брюс Вілліс у ролі поліцейського з Нью-Йорка Джона Макклейна був єдиним «міцним горішком» в однойменній серії бойовиків. Однак тепер тато Джон у п'ятій серії франшизи «Міцний горішок. Гарний день, аби померти» зробить батьківське відкриття — його син Джек (Джей Кортні) теж міцний і теж горішок, до того ж працює у ЦРУ, та ще й замішаний у втечі з в'язниці лідера російської мафії. Дізнавшись, що його чадо потрапило в біду в далекій Росії, тато Джон поспішає на допомогу.

Але американські копи ще не знають, що «розумом Росію не зрозуміти...», тому Москва з її контрастами і тотальної бюрократичною системою збентежила сімейство «міцногоріхових». Зібравшись з духом і виробивши план дій, Джон Макклейн і його син Джек роблять виклик російській мафії. І, як це належить за всіма правилами голлівудських бойовиків, це закінчується нескінченними бійками, перестрілками, гонитвою, винищенням купи дорогих машин і виконанням нереальних для нормальної людини трюків. Брюс Вілліс черговий раз рятує світ від всесвітньої катастрофи, яку хотіло організувати російське злочинне угруповання.

Але який же крутий бойовик без красивої жінки в кадрі — прикрасити скупу чоловічу компанію довелося брюнетці Ірині, яка і сама не проти взяти зброю до рук і зіграти партію в шахи, де пішаками стануть американські копи. Роль російської злочинниці дісталася 29-річній актрисі Юлії Снігирь.

«І у Голлівуду нині запит на Росію — рідко великий фільм обходиться без російського персонажа, — розповіла Юля в своєму інтерв'ю. — І вони нарешті зрозуміли, що найкращий варіант — коли російську роль грає російський актор ».

За словами Брюса Вілліса, фільм «Міцний горішок. Гарний день, аби померти» не буде завершальним для серії бойовиків про сміливого нью-йоркського копа, можливо, незабаром ми побачимо вже шосту серію — «Міцний горішок 6».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...