ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кримінальна стрічка «Група 7» скоро в прокаті

Велика Епоха
Кримінальна стрічка «Група 7» про жорстоку боротьбу іспанських поліцейських з наркоторгівцями, наприкінці 80-х — початку 90-х років, 52-річного режисера-новатора і сценариста Альберто Родрігеса виходить у прокат 7 лютого.

Постер «Група 7»
Постер «Група 7»
Поліцейська драма «Група 7» — історія про те, як безмежна влада перетворює захисників закону в злочинців, і замість того, щоб боротися з беззаконням, вони поповнюють його ряди.

Дія розгортається на півдні Іспанії, у столиці Андалусії — Севільї, з 1988 по 1992 рік, коли вся країна готувалася провести міжнародну виставку «Експо-92». Для цього всі сили були кинуті на боротьбу з процвітаючою злочинністю і наркоторгівцями. У зв'язку з цим було прийнято рішення створити спецзагін «Група 7», який би мав необмежені повноваження аж до насильства, шантажу і підкупу в боротьбі з криміналом.

Драма «Група 7» — це приклад еволюції двох напарників-поліцейських молодого Анхеля (Маріо Касас) і досвідченого Рафаеля (Антоніо де ла Торре). Молодий кар'єрист Анхель готовий на все, щоб просунутися службовими сходами, він не соромиться використовувати найжорстокіші методи, щоб виконати завдання. Але в процесі цього він сам стає схожий на злочинця.

Рафаель навпаки закоренілий черствий поліцейський, який раніше був безпринципним і гордовитим циніком. Поступово він розуміє, що зло породжує ще більше зло. Зустрівши юну дівчину Лючію, Рафаель пом'якшується і шукає нові шляхи боротьби зі злочинністю.

Стрічка «Група 7» — це класична поліцейська драма з погонями по дахах, перестрілками і жорстокими бійками, яка обіцяє бути якісним кінопродуктом іспанського режисера. Роботи Альберто Родрігеса ставали відкриттям кінофестивалів і отримували високу оцінку журі. Наприклад, його кінострічка «7 незайманих» стала володарем престижної премії на кінофестивалі в Сан-Себастьяні та висувалася в шести номінаціях іспанської кінопремії Гойя, а фільм «Костюм» став учасником Берлінського кінофестивалю.

Зйомки кримінальної стрічки «Група 7» почалися в середині травня 2011 року, і бюджет фільму склав 2,7 млн євро.