• Довгоочікувана екранізація трилогії «Таймлесс. Рубінова книга»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 10 березня 2013 року
 

Довгоочікувана екранізація «Таймлесс. Рубінова книга» стартує в українському прокаті 14 березня. Фільм про дівчину-мандрівницю у часі знятий за першою книгою трилогії німецької письменниці Керстін Гір.

Ще до своєї прем'єри «Таймлесс. Рубінова книга» стала однією з найбільш обговорюваних на форумах. Від цієї картини шанувальники магії та пригод очікують багато, адже Керстін Гір уже довела, що її романи можуть бути успішними. Свого часу справжньою подією у світі кіно стала екранізація книги письменниці «Чоловіки та інші катастрофи» з Хайке Макач у головній рол.

Головна героїня роману — шістнадцятирічна Гвендолін Шеферд — старшокласниця однієї лондонської школи. Сім'я Гвен — зберігач гена мандрівників у часі, який передається лише за певних умов. Наступний, хто має отримати ген — Шарлота, і вся сім'я в очікуванні: коли ж дівчинка перший раз стрибне в часі. Але все сталося трохи не так...

До певного часу життя Гвендолін особливо не відрізнялося від інших підлітків. Але в одну мить усе пішло шкереберть... Від прапрабабусі ген мандрівників у часі передається саме їй, Гвендолін. Для дівчини це було повною несподіванкою — адже за всіма законами магії ген повинен був перейти до її кузени. Ген передається тому, хто народився в певний день — і саме цього дня народилася Шарлота. Гвендолін народилася наступного дня, але чомусь дар передався саме їй.

Гвен стає дванадцятою обраною. Тільки обраної для чого? Чому всі стверджують, що вона володіє «таємницею ворона»? Дівчину готують до якоїсь місії. Але якої? Питань у Гвен більше ніж відповідей і це робить її життя нестерпним. Її кидає у часі все далі, і вона дізнається, що існують мисливці за мандрівниками в часі. Її життя сповнене небезпек і пригод і, звичайно, вона зустрічає красивого, але холодно-гордовитого Гідеона, у якого найміцніший камінь — алмаз.

Розібратися у всій цій магічній павутині можна, тільки прочитавши книгу або подивившись фільм.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...