• Прем'єра фентезі «Оз: Великий та могутній» на підході

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 березня 2013 року
 

Пригодницька картина-фентезі «Оз: Великий та могутній» від творця трилогії «Людина-павук» американського кінорежисера Сема Реймі стартує в українському прокаті 7 березня.Фільм був знятий за мотивами казки американського письменника Лаймена Френка Баума «Дивовижний Чарівник із Країни Оз» (1900 рік). У країнах колишнього Радянського Союзу ця казка стала популярною завдяки письменникові Олександру Волкову, який переказав її і видав під назвою «Чарівник Смарагдового міста».

Режисер Сем Реймі вирішив не екранізувати сюжет казки, а розповісти історію того, як великий і могутній чарівник Оз став правителем казкової країни, хто він і як потрапив туди.

Фокусник Оскар Діггс із Канзасу вирішує кардинально змінити життя. Ризикуючи своїм життям, він відправляється на повітряній кулі у подорож, яка повинна була стати дорогою до красивого і багатого життя. Але, волею долі, на дорозі він зустрів страшний смерч, який поніс його в невідомому напрямку.

Дивом залишившись живим, молодик потрапляє до казкової країни, де відьми не літають на мітлі, а виглядають як моделі з обкладинок журналів, де живуть фантастичні істоти і йде справжня війна між добрими і злими чаклунками.

Оскар Діггс заповзятлива людина, яка прагне до кар'єрного зростання. Хлопець вирішує йти у ва-банк — розповідає всім, що він могутній маг, який прибув з далеких країн. Жителі чарівної країни таким заявам охоче вірять, адже стародавні легенди свідчать, що із далеких країн з'явиться месія — великий і могутній маг, який врятує їхню країну від злої відьми.

Бідолаха-авантюрист не уявляє, в яку жіночу компанію він потрапив, де справжні відьми Еванора, Теодора і Глінді влаштують йому пару трійку випробувань, які змусять його роздягтися і, заодно, задуматися над своєю поведінкою.

Оскара Діггса зіграв Джеймс Франко, чарівних відьом: американська акторка українського походження Міла Куніс, британська акторка Рейчел Вайс і Мішель Вільямс — американська кіноакторка, володарка премії «Золотий глобус».

Бюджет фільму становить $ 200 млн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...