• Як уникнути кризи середнього віку: «Кохання по-дорослому»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року
 

В український прокат виходить нова американська комедія «Кохання по-дорослому» — сиквел фільму «Трішки вагітна» 2007 року. Режисер обох фільмів — 45-річний Джудд Апатоу.

Яке воно — кохання по-дорослому? Коли тобі і твоїй дружині вже по 40 років, діти виросли, робота не приносить бажаних доходів, родичі, як і раніше, постійно позичають гроші... І останнім часом усе частіше звучить фраза «криза середнього віку». Де поділася романтика, щирість стосунків, спільні інтереси, мрії і, нарешті, кохання?

Так це і є кохання по-дорослому? Ні. Головні герої так не вважають. Піт (Пол Радд) і Деббі (Леслі Манн) вирішують врятувати не тільки шлюб, але й своє кохання. Як саме — це дізнаєтеся, переглянувши фільм!

Звичайно, для комедії тривалістю 2:14 смішних і захоплюючих моментів і сцен замало. Але в цілому після перегляду картини залишається легке позитивне враження. Не можна сказати, що ви будете сміятися увесь фільм, але курйозні моменти та іскрометний гумор гарантовані.

Для чоловічої аудиторії режисер приготував пару епізодів з шикарною брюнеткою Меган Фокс. Ну, а жіночій аудиторії дісталися секрети сімейного щастя по-аппатовски.

В українських кінотеатрах комедія-сиквел стартує 28 лютого. Бюджет склав $35 млн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...