• Фільм «Джек — вбивця велетнів»: вибороти і захистити світ

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 березня 2013 року
 

Скоро на великих екранах нашої країни ми побачимо картину «Джек — вбивця велетнів». Фільм з'явиться у кінотеатрах з 21 березня.

Казку «Джек і бобове стебло» екранізували не раз, але кожна версія розвивала події по-новому, а спецефекти ставали все видовищнішими. У прем'єрі «Джек — вбивця велетнів» за мотивами старої казки розгортається зовсім новий сюжет з купою голлівудських спецефектів. Можливість поринути у казку, зняту в IMAX 3D, напевно, зацікавить багатьох.

Режисер Брайан Сінгер зібрав акторів, які знімалися у фантастичних і казкових фільмах, таких як «Люди Ікс» (Ніколас Холт — Джек), «Аліса в країні див» (Елінор Томлінсон — принцеса), «Зоряні війни» (Юен МакГрегор — Елмонта)...

«Джек для більшості людей — це людина, яка видерлася на небеса, зустріла там гігантів, дещо вкрала у них і повернулася назад. У нас же з'явився шанс розширити історію, зробивши її ближчою до реального життя», — розповів режисер про свій фільм. Як це у йому вдалося — побачимо в кінотеатрах.

Картина розповість про війну, яка розгортається з вини юного Джека, випадково відкрившого вхід до страшної раси велетнів. Велетні вважають людський світ своїм, адже колись так воно і було. Як повелося — головний герой не з боязких, і йому належить подолати багато перешкод, стати відважним воїном і завоювати серце принцеси. Війна, любов, захоплюючі сцени — про все це обіцяє розповісти фільм «Джек — вбивця велетнів».

Бюджет кінострічки становить $195 млн. Зйомки проходили в колоритній британській сільській місцевості, у графстві Сомерсет, Уельсі, в селі Чеддер, в місті Норіджі та в Лісі Діна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...