• Фільм «Гостя» від автора саги «Сутінки» скоро в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 26 березня 2013 року
 

Фантастичний трилер «Гостя» від автора епопеї про вампірів «Сутінки» Стефані Майєр ми побачимо в українському прокаті 28 березня.

Інопланетне вторгнення, невидимі істоти, які вселяються в тіла людей, війна цивілізацій, людська раса на межі вимирання — таким бачить в уяві майбутнє нашої планети сучасна американська письменниця Стефані Майєр.

У своєму інтерв'ю «Голосу Америки» Стефані Майєр розповіла, чому вона вирішила написати саме про інопланетян.

«Інопланетяни мені ближчі, ніж вампіри, якщо можна так висловитися. У дитинстві і юності я обожнювала читати фантастику. Насправді, я ніколи не читала книги про вампірів, просто так вийшло, що я просто почала про них писати. Так що, вампіри — це не моя спеціалізація. Але мені завжди подобалося все, що було пов'язано з інопланетянами — книги, фільми, а також неймовірні історії, які час від часу друкують у пресі », — розповіла Стефані.

За сюжетом, люди, що вижили, прозвали невидимих істот Душами. Саме ці невидимі, але небезпечні, істоти здатні захопити фізичне тіло людини і замінити її свідомість. Людство надто слабке чинити опір Душам, тому шанси протистояти і вижити у нього нульові.

Юна Мелані Страйдер, опинилася перед вибором: або в неї вселиться Душа, або вона загине. Дівчина обрала останнє і вистрибнула з вікна. Але, володіючи надлюдськими технологіями, інопланетні істоти виліковують дівчину і вселяють у неї Душу.

Однак на цей раз молоде і крихке створіння, що володіє величезним бажанням жити, яскравим і харизматичним внутрішнім світом, знайшла в собі сили протистояти Душі у своїй свідомості і тим самим дала людству шанс на спасіння!

Свідомість Мелані Страйдер знайшла спосіб співіснувати з інопланетною Душею, яку прозвали мандрівниця. Безтілесній істоті через Мелані треба було дізнатися, де ховаються земляни-повстанці, з якими пов'язана дівчина, але замість цього Мандрівниця починає допомагати людям. З часом і той, і людський організм еволюціонують і, вивчаючи одне одного, розуміють, що війна безглузда і потрібно шукати миру. Душа-Мандрівниця навіть показала людям, як можна витягати Душі з людських тіл.

Мелані Страйдер зіграла ірландська акторка з американським корінням Сірша Ронан, відома своєю роботою в драмі «Милі кістки» і «Спокута».

Передбачається, що картина «Гостя» стане трилогією і сиквели будуть називатися «Душа» і «Шукач».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...