• З глибин підсвідомості — картина «Транс» скоро в прокаті

  • З глибин підсвідомості
  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 березня 2013 року
 
Англійський режисер Денні Бойл, що зняв оскароносний фільм «Мільйонер із нетрів», з глибинок Індії вирішив зануритися в глибини людської свідомості. 4 квітня на суд українського глядача він представить свій психологічний трилер «Транс».

Дія відбувається в Лондоні, на одному з лондонських аукціонів. Працівник Саймон (Джеймс МакЕвой) вирішує вкрасти безцінне полотно відомого художника, виставлене на продаж. Однак, розуміючи, що одному це зробити не вдасться, він вирішує звернутися до послуг професіоналів — наймає справжніх гангстерів.

Під час інсценування пограбування один з грабіжників не розрахував силу удару, через що Саймон частково втратив пам'ять і забув, куди сховав полотно. Із замовника він перетворюється на жертву — гангстери катують хлопця і не вірять його розповідям про втрату пам'яті.

Зрештою, бандити вирішують дізнатися про місце розташування картини, найнявши досвідченого психолога (Росаріо Доусон). Жінка, забравшись глибоко в свідомість хлопця, через гіпноз повинна дізнатися, де Саймон сховав картину.

Монтаж картини виглядає так, ніби режисер грає з глядачем, стерши чіткі межі між реальністю і картинами підсвідомості.

Підписатися:

Коментарі