ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Орландо Блум зіграв хорошого лікаря з нехорошими вчинками

Велика Епоха
Трилер молодого американського режисера Ленса Дейлі про нехороші вчинки хорошого лікаря, де Орландо Блум зіграв головну роль, виходить в український прокат 4 квітня.

Постер «Хороший лікар»
Постер «Хороший лікар»
Кожен лікар знає про клятву Гіппократа, яка визначає морально-етичні норми поведінки лікаря. Але знати — ще не означає виконувати! Адже спокуса використовувати свої знання не на благо людини, а скоріше на благо собі навіть ціною життя іншого, зустрічається мало не щодня. Ось тут якраз і проявляється готовність жертвувати власними інтересами заради здоров'я іншого — принцип не причиняти шкоди і принцип турботи на користь хворого (з клятви Гіппократа, прим. автора).

У такій непростій ситуації опинився молодий перспективний лікар Мартін (Орландо Блум) з каліфорнійського госпіталю. Відстоюючи серед зарозумілих і норовистих медиків і хамовитого медперсоналу свою профпридатність, Мартін вирішується на вчинок, наслідком якого може стати смерть пацієнта.

У лікарню з діагнозом пієлонефрит потрапляє вісімнадцятирічна дівчина Даяна (Райлі Кеох). Молоді люди одразу відчувають спорідненість душ. Прив'язавшись до дівчини, Мартіну не хочеться її відпускати, але Дайана вже одужала і їй треба повертатися додому.

Щоб віддячити лікарю, сім'я Даяни запрошує Мартіна до себе додому на сімейний обід. За бесідою молодик розуміє, що почуття дівчини остигають, і скоро він її втратить.

Мартін зважується на фатальний вчинок — риючись в аптечці Даяни, він підміняє її ліки, і незабаром дівчині стає гірше. Вона потрапляє знову до лікарні, і тепер термін перебування в ній повністю залежить від того, як буде вестися лікування. Її лікар — Мартін робить усе, щоб дівчина залишалася в лікарні якомога довше — йдуть вхід підфарбовані таблетки, ін'єкції із заміненим вмістом, а також заміна аналізів та ін.

«Гра» Мартіна заходить занадто далеко, і Дайана опиняється на волосині від смерті. І тепер вийти з цієї «гри» не так вже й легко... адже потрібно зізнатися у своїх злочинах.