• «Форсаж 6» вражає спецефектами

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 21 травня 2013 року
 

На широкий екран виходить «Форсаж 6» — шоста частина франшизи про швидку їзду, красиві і дорогі тачки, нескінченні перестрілки, погоні. Й усе це, звичайно ж, супроводжується неймовірним нищенням величезної кількості машин.

Кожна нова серія «Форсажу» перевершує за спецефектами попередню. І вже не знаєш, чим ще можна здивувати зараз глядача. Але творцеві картини режисерові Джастіну Ліну знову це вдалося. У шостій частині ми побачимо не тільки останні моделі гоночних автомобілів, але й військову техніку — танки, бронетранспортери, а також літак. Уся техніка бере участь у божевільній гонці по гірських звивистих дорогах з незмінними наслідками — приголомшуючими спецефектами трощення автомобілів і військової техніки.

За сюжетом шостої частини колишній поліцейський Брайан (Дуейн Джонсон) збирає команду професіоналів, щоб знайти і знешкодити банду гонщиків, яка грабує військові конвої. У цьому йому незмінно допомагає Домінік Торетто (Він Дізель) — лідер вуличного автобанду.

Та ще у Домініка особиста мотивація — одним з лідерів небезпечної мафіозного угруповання це його колишня дівчина — Летті Ортіс, яку він вважав загиблою.

За словами Віна Дізеля, під час зйомок були розбиті близько 250-ти машин. Актор зізнався, що в реальному житті він не порушує правила дорожнього руху і за останні кілька років жодного разу не був оштрафований.

«Я знаю, що якщо перевищу швидкість хоч на одну милю, мені дуже швидко випишуть штраф, і тут же весь світ дізнається, що Домінік Торетто був оштрафований», — сказав у своєму інтерв'ю Він Дізель.

Зйомки проходили у Великобританії, Іспанії та інших європейських країнах.

Прем'єра фільму в Україні відбудеться 23 травня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...