• Бред Пітт проти зомбі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 22 червня 2013 року
 

За 90 днів людство може припинити своє існування — по планеті з величезною швидкістю поширюється зомбі-епідемія. На українські екрани виходить фільм жахів «Всесвітня війна Z» з Бредом Піттом у головній ролі.Фільм заснований на гучному однойменному романі Макса Брукса, опублікованому в 2006 році. Сюжет будується на інтерв'ю очевидців, які пережили десять років тому зомбі-епідемію.

Бред Пітт грає Джеррі Лейна, колишнього слідчого ООН, який раніше збирав свідчення очевидців про страшну епідемію для своєї докладної доповіді.

Зараз Джеррі у відставці і насолоджується розміреним сімейним життям. Але настав момент, який змінив усе — світ охопила страшна епідемія невідомого вірусу, який перетворює людей на зомбі. Опинившись в епіцентрі подій, Джеррі Лейн вивозить свою родину на військову базу в Тихому океані. І тепер йому залишилося зробити тільки одне — врятувати світ. Для цього він вирушає до Москви, слідуючи своєму внутрішньому чуттю, що саме там криється розгадка зомбі-епідемії.

У фільмі велика кількість сцен, де люди створюють місиво з тіл. Моторошне враження справляє сцена, в якій стіни Єрусалиму атакують натовпи зомбі. На що ще здатна людська фантазія? Творці екшену начебто доводять, що немає нічого забороненого, аби зібрати побільше касових зборів.

Незважаючи на те, що роман «Всесвітня війна Z» Макса Брукса отримав досить похвальні відгуки критиків, його екранізація за сюжетом виявилася слабкою. Сценарій був охарактеризований кіноекспертами, як основний мінус фільму. Його чернетка переписувалася кілька разів, але це не допомогло додати в сюжетну лінію глибокого сенсу. У стрічці масштабні сцени захоплення людства мерцями йдуть одна за одною, не залишаючи часу переосмислити побачене.

Режисером став Марк Форстер, який зняв «Бал монстрів» (2001 рік), «Чарівна країна» (2004 рік), «Квант милосердя» (2008 року) та ін.

Бюджет фільму — $ 170 000 000.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...