• «Земля після нашої ери» з Віллом Смітом

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 3 червня 2013 року
 
Фантастична картина «Земля після нашої ери» з Віллом Смітом і його сином Джейденом у головних ролях виходить у прокат 6 червня 2013 року.

Режисер фільму М.Найт Шьямалан також запросив Вілла Сміта, крім акторської ролі, продюсувати проект.

Це другий фільм, в якому Вілл Сміт грає разом зі своїм сином, після біографічної драми «У гонитві за щастям».

Сюжет картини розгортається в далекому майбутньому, коли люди вже 1000 років як залишили Землю. Переселившись на нову планету Нова Прайм люди почали освоювати галактику.

Легендарний генерал Сайфер Рейдж (Вілл Сміт) бере в космічну експедицію свого 13-річного сина Китая (Джейден Сміт), який мріє у всьому бути схожим на батька.

Під час експедиції корабель потрапляє у хмару астероїдів і виходить з ладу, Сайфер при цьому отримує важке поранення. Кинута 1000 років тому Земля, де розбився корабель, перетворилася на небезпечну для життя планету. Тепер на плечі хлопчика лягла операція з порятунку учасників експедиції. Китаю доведеться самостійно розшукати майданчик для запуску маяка і врятувати себе і батька.

Фільм знімали в США, Швейцарії і Коста-Ріці, бюджет фільму склав 130 млн доларів. На популярному сайті Rotten Tomatoes, який публікує відгуки кінокритиків і глядачів, у картини тільки 12% позитивних рецензій критиків і 54% глядачів.

Підписатися:

Коментарі