• «Ефект колібрі» зі Стетхемом скоро на екранах

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Субота, 8 червня 2013 року
 
Скоро на широких екранах наших кінотеатрів ми зможемо побачити черговий екшн — «Ефект колібрі» з Джейсоном Стетхемом у головній ролі. Режисером фільму є Стівен Найт, для якого картина стала дебютною роботою, адже раніше він займався продюсуванням (відомий за фільмами «Порок на експорт» і «Дивовижна легкість»).

Колишній спецназівець Джоуї Джонс (Джейсон Стетхем) — бездомний, який, тікаючи від військового трибуналу, повертається на батьківщину до Лондона. За його спиною війна в Афганістані, а попереду — непроглядний туман та мрія про тихе розмірене життя.

Джоуї випадає можливість змінити своє життя, надівши на себе особистість іншої людини, чим він уміло скористався. Але нова роль змушує його перетворитися на ангела-месника.

У спробі реабілітувати себе Джоуї шукає допомоги у сестри Христини (Агата Бузек), молодої черниці, яка працює в міських парафіях. А спецназівська підготовка головного героя дає можливість добре заробляти завдяки співпраці з азіатською мафією, що приводить його в саме серце лондонського злочинного світу.

Начебто життя налагодилося: у Джоуї багато грошей, він допомагає приходу і намагається розшукати свою кохану Ізабель. Але коли дізнається, що його подруга звіряче вбита, Джоуї Джонс ризикує всім заради кривавої помсти... «Помста не дає полегшення» — мовить слоган фільму.

Прем'єра в Україні відбудеться 13 червня.

Підписатися:

Коментарі