• Довгоочікувана прем'єра літа: Університет монстрів 3D

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 червня 2013 року
 

Українські кінотеатри почнуть «лякати» монстрами з 20 червня, коли на екрани вийде анімаційний фільм «Університет монстрів 3D». Таких студентів ви ще не бачили!

«Університет монстрів 3D» — найдовгоочікувана прем'єра літа. Це пріквел мультфільму «Корпорація монстрів» від студій Disney і Pixar, який вийшов на екрани 12 років тому й отримав Оскар у номінації «краща музика».

У дитинстві маленький зелений монстр Майк Вазовськи відвідав з екскурсією Корпорацію і з того часу у нього з'явилася мрія — стати успішним працівником страходрома. Для цього одноглазе створення пішло до престижного Університету монстрів, де познайомилося з Джеймсом Салліваном — сином одного з колишніх кращих студентів, задавакою і рідкісним лінтяєм.

Через одну передрягу їх обох виключили з університету. І тепер єдиний шанс відновити навчання і реалізувати свою дитячу мрію — це стати переможцем у Страшилпіаді. Це завдання не з легких, якщо врахувати, що учасники Страшилпіади — це кращі Страшили ВУЗу, а в команді Майка і Саллі поки тільки одні невдахи, які можуть тільки розсмішити.

Тепер невдахам належить добре підготуватися, навчитися лякати, страшно бешкетувати, щоб стати кращими страшилами Страшілпіади.

«Університет монстрів 3D» — дебютна режисерська робота Дена Скенлона, відомого, перш за все, як автор сценарію для мультфільму «Тачки».

«Ми хотіли розповісти, як вони познайомилися і стали друзями. І ідея університету для монстрів нам здалася вельми кумедною. Мені пощастило побувати у квартирах молоді. Боже, як там жахливо тхнуло! Ми постаралися це гарненько запам'ятати», — розповів у своєму інтерв'ю Ден Скенлон.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...