• Нові пригоди мутанта: «Росомаха: Безсмертний»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 22 липня 2013 року
 

Через кілька днів Росомаха вступить у битву з ватажком кримінального клану якудзи. Прем'єра фантастичного бойовика «Росомаха» запланована на 25 липня.

У ролі Росомахи виступив неповторний актор Х'ю Джекман. На цей раз безсмертному мутанту доведеться відправитися до Японії, де він зустріне не тільки своє кохання — японську красуню Маріко, а й цілу купу проблем на додачу. Дівчина заручена з корумпованим міністром юстиції — Набуро Морі. Їх шлюб стане вирішенням безлічі питань для батька Маріко, — кримінального ватажка якудзи. Дівчина не вправі ослухатися свого батька і вже змирилася зі своєю долею. Але Росомаха, відчуваючи до дівчини щирі почуття, не збирається миритися з таким розкладом справ.

Знаючи про здатність мутанта швидко відновлюватися після ушкоджень і каліцтв, які стали б причиною смерті для звичайної людини, японська мафія зробить усе, щоб послабити дар і зробити його вразливим. Логану (справжнє ім'я Росомахи) доведеться зустрітися віч-на-віч з підступною білявою Гідрою, роль якої виконала російська акторка Світлана Ходченкова, битися зі сталевим гігантом і прийняти виклик від самого Срібного Самурая.

Режисером стрічки виступив Джеймс Менголд. Фільм «Росомаха» став уже шостою картиною з кіносаги «Люди Ікс».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...