• Життя президента Америки знову під загрозою

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 16 липня 2013 року
 
У Вашингтоні знову не спокійно — терористи хочуть захопити Білий дім. Американському президентові Джеймсу Соєру (Джеймі Фокс) доведеться на кілька днів стати супергероєм у білих кросівках і поставити всіх на своє місце. Бойовик «Штурм Білого дому» стартує в українському прокаті 18 липня.

Терористи, оснащені останніми досягненнями техніки, одночасно підривають купол Білого дому, літак і виводять з ладу радіочастоти особистої охорони президента Америки. В мить вибуху в резиденції глави держави випадково опиняється один з претендентів на посаду працівника служби безпеки президента — сержант Джон Кейл (Ченнінг Татум), а також його донька.

Після співбесіди та виявлення кількох деталей з особистої справи претендента, які не дуже вселяють довіри, його відправили додому. Але тут відбувається терористичний акт. І тепер у Джона Кейла є шанс довести всім свою профпридатність, врятувати дочку, заручників і, звичайно, самого американського президента. Але чорношкірий глава держави і сам виявляється хлопцем не промахом! Перевзувшись в зручні кросівки, він особисто вирішує розібратися зі злісними терористами.

Разом з колишнім учасником військових операцій в Афганістані Джоном Кейлом президент спритно орудує різними видами зброї, стріляє з гранатомета, піднімається по ліфтовій шахті, стрибає, скаче, як справжній спецагент. І тільки іноді дозволяє собі виглядати трохи слабше ніж його напарник — сержант Кейл.

Режисерові картини Роланду Еммеріху підривати Білий дім не вперше — перший раз він зруйнував резиденцію президента Америки у своєму фільмі «День незалежності».
Підписатися:

Коментарі