• Комедія «Марафон»: поки є мета, життя триває

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 3 липня 2013 року
 

Російська комедія «Марафон» вірменського режисера Карена Оганесяна стартує у прокаті з 4 липня. У головних ролях — Михайло Пореченков та Катерина Васильєва.

Михайло Пореченков грає професійного плавця Анатолія, який після своєї спортивної кар'єри не зміг реалізувати себе. Влаштувавшись тренером з плавання у невеликому спорткомплексі, Толік потрапляє під скорочення і опиняється без коштів на прожиття. А на додачу, не витримавши напруги сімейних відносин, від нього йде дружина, забравши дитину.

Толік потрапляє на дно, де панує хаос, безгрошів'я, депресія і безцільне існування. Але одного разу, працюючи рятувальником на пляжі, він випадково стає свідком спроби самогубства: старенька Ганна Іллівна (Катерина Васильєва) вирішила покінчити з життям і кинулася в розбурхане море. Анатолій, звичайно ж, кинувся її рятувати. Рятував стареньку, а врятував самого себе... Ганна Іллівна запропонувала Толіку стати її тренером для марафону серед літніх людей у США, де переможець отримає $ 1 млн.

Сприйнявши спочатку цю пропозицію як марення, Толік поступово змінює свою думку і погоджується. У нього з'явилася мета в житті — нехай примарна і практично недосяжна.

Працюючи над однією метою, вони допомагають одне одному наповнити своє життя сенсом і надією.

Натурні сцени відзняті в зимовому Новоросійську, а в березні знімальна група вирушила в Лос-Анджелес, щоб відзняти епізоди, пов'язані з марафоном. Зйомки в Америці тривали п'ять днів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...