• Пригодницький вестерн «Самотній рейнджер» скоро у прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 29 червня 2013 року
 
На широкі екрани виходить американський блокбастер «Самотній рейнджер» від творців серії пригодницьких фільмів про піратів у Карибському морі. Українська прем'єра запланована на 3 липня.

Після нападу бандитів у Великому Каньйоні загинуло вісім чоловік. Але це за офіційними даними… Один усе ж таки вижив, але приховав своє існування, аби помститися за вбивство своїх друзів. Тепер його місія — знайти і покарати винних у загибелі товаришів.

Коли рейнджер Джон Рід (той хто вижив після перестрілки) відкрив очі, то побачив індіанця Тонто. Доволі дивний та загадковий Тонто розмовляє з білим конем Джона Ріда і вирішує допомогти рейнджеру знайти і покарати банду злочинців. Аби його не впізнали, Джон одягає маску і разом зі своїм новим напарником вирушає на пошуки бандитів.

Для зйомок трюків та спецефектів художники-постановники побудували справжній паровоз та кілька вагонів, які знімали загальним та крупним планом. Аби відзняти натурні кадри у стилі «вестерн», кінокоманда мандрувала по штатах Техас, Колорадо, Мехіко та Арізона, де розташований відомий Каньйон-де-Шей — національний заповідник.

Режисер «Самотнього рейнджера» — Гор Вербінськи. Джона Ріда зіграв актор Армі Хаммер, а індіанця Тонто — Джонні Депп.

Підписатися:

Коментарі