• «Тихоокеанський рубіж»: боротьба монстрів і машин насувається

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 11 липня 2013 року
 
Тихий океан не такий уже і тихий... Ніхто не знає, що знаходиться на дні глибокого моря, але скоро таємне проявиться. Фантастичний бойовик «Тихоокеанський рубіж» виходить у прокат 11 липня.

Сюжет оповідає про далеке майбутнє людства, коли технології досягли небувалих висот, але люди роз'єднані через тривалі міжусобиці. Саме в цей час величезні страшні істоти піднялися із дна Тихого океану. Монстри, яких стали називати Кайдзу, не мають жалю і знищують усе на своєму шляху.

Маючи у своїх руках потужну зброю — гігантських роботів, яких називають Джегера, люди намагаються протистояти морським чудовиськам. Але поки безуспішно. Людське життя опиняється на волосині від зникнення.

Вичерпавши всі свої ресурси, військове командування звертається за допомогою до пілота у відставці, який колись керував старою версією Джегера. Через те, що гігантськими машинами повинні управляти двоє, свідомість яких об'єднуються за допомогою нейтронного зв'язку, через відсутність фахівців йому в напарники приставляють молодого і недосвідченого стажиста... вірніше стажерки. Тепер на них двох лежить відповідальність за долю людства!

Режисером стрічки став легендарний мексиканський кінорежисер Гільєрмо дель Торо — лауреат премії «Оскар».
Підписатися:

Коментарі