• Прем'єра: фентезі «Смертельна зброя: Місто кісток»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 2 вересня 2013 року
 

На екрани виходить фільм-фентезі «Смертельна зброя: Місто кісток» режисера Харольда Цварта. Прем'єра в Україні запланована на 29 серпня.

«Смертельна зброя: Місто кісток» — екранізація першої книги з шести із серії «Знаряддя смерті» американської письменниці Джудіт Румельт, широко відомої під псевдонімом Кассандри Клер.

Клері Фрей (Лілі Коллінз) — на перший погляд звичайний американський підліток, що живе звичайним шкільним життям. Дівчина захоплюється живописом, весело проводить час із друзями, відвідуючи клуби і тусовки, але Клер навіть не підозрює, хто вона насправді. Розважаючись в одному із нічних закладів, вона помітила дивного хлопця, який був одягнений не так, як інші, і був озброєний кинджалом. Більше того, хлопець на очах у всіх встромив свою зброю в одного дивного типа, після чого тіло останнього випарувалося. Пізніше з'ясувалося, що це вбивство і цього дивного хлопця з кинджалом бачила тільки Клер. І тут почалося...

Виявляється, що хлопець з кинджалом — це один із Сутінкових Мисливців Джейс (Джеймі Кемпбелл Бауер), призначення яких полягає в тому, щоб врятувати людський світ від злих демонів. І сама Клер, як з'ясувалося, теж належить до стародавнього роду Сутінкових Мисливців. Після того, як у будинок дівчини увірвався один чоловік і викрав її мати (Ліна Хіді), Клер і команда Сутінкових Мисливців збирається на її пошуки — адже мама теж колись була мисливицею за тінями.

Як описала у своїй книзі «Місто кісток» письменниця Кассандра Клер, наш світ переплітається зі світом тіней, зі світом демонів, які пронизують наш простір і загрожують людям — демони постійно перебувають серед нас! Саме з такими злими істотами і покликані боротися Сутінкові Мисливці.

Але і цим земним захисникам потрібна допомога, а Клер — ключ до розгадки таїнства. Вона обрана.

Незважаючи на бюджет фільму, $60 млн, все-таки тема боротьби напівлюдей з вампірами, перевертнями і іншою нечистю вже трохи набридла глядачам. Фільм-фентезі «Знаряддя смерті: Місто кісток» і далі збирає суперечливі відгуки в Інтернеті. Головне, за що критикують глядачі, — це схожі сюжетні лінії і навіть репліки на інші подібні фільми.

«У залі просто був сміх, коли в окремих моментах впізнаєш раніше побачені фільми, серіали: «Сутінки», «Блейд», «Бладрейн», «Людина-павук» і «Санта-Барбара», — подібних коментарів досить багато.

Хто знає, можливо, фільм про Сутінкових Мисливців і збере достатню аудиторію серед, наприклад, підлітків, щоб сподіватися на фінансування свого продовження.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...