• «Мерзла земля»: історія маніяка

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 24 серпня 2013 року
 

На екранах країни стартує фільм режисера Скотта Вокера «Мерзла земля» про історію серійного маніяка, який полював за молодими дівчатами в лісах Аляски. Фільм заснований на реальних подіях, які відбулися в 80-ті роки минулого століття.

Передісторія

Роберт Хансен народився недалеко від невеликого містечка Естервілля, штат Айова, в данській громаді під назвою Рінгстад, в сім'ї пекаря із суворими релігійними звичаями. Хлопчик страждав заїканням, у підлітковому віці до цього додалися ще підліткові вугрі, які покривали все обличчя. У середній школі над Робертом завжди жартували дівчата і періодично висміювали на очах у решти учнів. Образа, озлобленість на всіх і вся, а особливо на молодих і красивих дівчат, напевно, формувалася вже тоді.

Роберт не мав популярності у протилежної статі в шкільні роки. Дитяча психологічна травма призвела до того, що повернувшись з армії, він помстився директору тієї самої школи, де вчився — підпалив шкільний автобусний гараж (за що відсидів термін). А з 1971 до 1984 року, згідно з визнанням самого Роберта Хансена в суді, він убив 17 жінок легкої поведінки та скоїв як мінімум 30 зґвалтувань.

Через те, що маніяк був захоплений полюванням, він викрадав своїх жертв і випускав їх у безлюдній засніженій Алясці, де потім полював на них з ножем або гвинтівкою. Це тривало рівно до того часу, коли одна з його жертв, 17-річна Сінді Полсон, змогла втекти і заявити в поліцію. Роберт Хансен, хороший сім'янин, успішний бізнесмен, вів полювання на молодих дівчат 12 років.

Режисерська версія

Режисер Скотт Уолкер відтворює той час, коли Роберт Хансен (Джон Кьюсак) здійснював страшні вбивства серед диких лісів і гірських річок, а у поліції не було достатньо доказів, щоб пред'явити йому звинувачення. Періодично дівчат знаходили по звірячому вбитими, до того моменту, поки одній (Ванесса Енн Хадженс) не вдалося вижити. Це була зачіпка...

Справу вів слідчий Джек Хелкомб (Ніколас Кейдж). Справа в тому, що показаннями повій ніхто не вірив, а Роберт здобув репутацію пристойного громадянина свого міста. Слідчому доведеться неабияк потрудитися, щоб справу про вбивцю не закрили, а дівчина, що вижила залишилася в живих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...