• Трилер «Параноя»: Навіть пішак може перемогти

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 13 серпня 2013 року
 

Трилер про промислове шпигунство «Параноя» від режисера «Білявки у законі» та «Голої правди» Роберта Лукетича стартує у кінотеатрах 15 серпня.

Хлопець з Брукліну Адам Кесіді (Ліам Хемсворт)з дитинства захоплювався технікою. Коли всі хлопці грали у футбол, Адам, просиджуючи у своїй кімнаті цілими днями, майстрував чи удосконалював новий свій винахід. Не маючи фінансової підтримки від батьків, талановитому хлопцю у житті потрібно було одне – нагода продемонструвати свої вміння та зробити власну успішну кар’єру. Можливо, такий шанс з’явиться лише раз у житті, і головне його не проґавити.

Працюючи молодим спеціалістом у великій телекомунікаційній корпорації, Адам одного разу припускається прикрої технічної помилки, і його вже викликав до себе бос Ніколас Уайт (Гарі Олдман). Здавалося б, що кар’єрі хлопця настав кінець, але президент компанії зробив тому пропозицію, від якої залежало майбутнє хлопця – бос запропонував Адаму працювати у корпорації свого головного конкурента Джека Годдарда (Харрісон Форд), аби дізнатися про останні технічні досягнення та здобути корисну інформацію. Адам вимушений був погодитися.

Хлопець навіть не здогадувався, які можуть бути наслідки промислового шпіонажу, коли на кону мільярдні ставки. Зробивши те, про що його просив бос – діставши розробки конкурента, Адам чує наступне завдання. Тепер він має вбити людину. Ставши розмінною монетою між двома бізнесовими китами, Адам має вирішити – вести далі небезпечну гру або скористатися своїми технічними вміннями, щоб покласти край цій грі.

Кінокартина стала екранізацією книги Джозефа Фіндера «Параноя» 2004 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...