• Черговий прогноз на майбутнє: «Елізіум»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 5 серпня 2013 року
 

Якою буде наша планета через сто років? У Голлівуді майбутнє Землі бачать далеко не в райдужних тонах. Фантастичний бойовик «Елізіум» від молодого режисера Нілла Бломкампа 8 серпня розповість глядачам про катастрофічні наслідки людської цивілізації на планеті Земля.

Кінострічка переносить глядача у далекий 2154 рік... Земля практично не придатна до життя, люди борються за своє жалюгідне існування серед бруду, сміття, різних вірусних інфекцій і катаклізмів. Однак недалеко від землі існує космічна станція «Елізіум» — рукотворний рай, де живе еліта світу цього, де повітря дзеркально чисте, вода прозора, а такі страшні хвороби, як рак, лікуються за один сеанс. Кожного, хто наважиться наблизитися до «Елізіуму» чекає вірна смерть — райське місце ретельно охороняє міністр оборони Делакорт (Джуді Фостер).

Внизу в Лос-Анджелесі серед руїн і бідняків звичайним робочим працює Макс да Коста (Метт Деймон), який на заводі Armadyne збирає машини, призначення яких не допустити проникнення подібних Максу на «Елізіум». Він дізнається, що тяжко хворий і йому залишилося жити всього кілька днів. Єдиною надією для нього став «Елізіум», де легко можна вилікувати його недугу. Але як туди потрапити? Його товариші споруджують для нього пристосування, яке допоможе йому не тільки опинитися на райській космічній станції, але й вирішити проблеми мільйонів бідняків, дітей, жінок та інших на Землі, які також потребують лікування та допомоги. У руках Макса виявляється доля цілої планети!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...