• «РЕД 2»: агенти-пенсіонери врятують світ

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 1 серпня 2013 року
 
Комедійний бойовик «РЕД 2» про спецагентів-пенсіонерів від режисера Діна Парізо стартує на великих екранах 1 серпня. У головних ролях знялися такі зірки Голівуду, як Брюс Вілліс, Джон Малкович, Ентоні Хопкінс, Кетрін Зета-Джонс та інші, що гарантує успіх стрічки у глядачів.

Френк Мозес (Брюс Вілліс) уже на пенсії, але колись він був агентом ЦРУ, який займався особливо секретними операціями. Зараз агент-пенсіонер насолоджується спокійним життям. Усе було б добре, але тут його колишнє начальство чомусь вирішило, що деякі співробітники ЦРУ брали участь в операції «Нічна зміна», і Френк також підозрюються у змові.

Ще під час Холодної війни була створена ядерна портативна бомба, яку у будь-який момент могли направити на Москву. Потім її деактивували та знищили. Але зараз вона знову була зібрана божевільним професором Эдвардом Бейлі (Ентоні Хопкінс). За цією секретною зброєю почали полювати усі — від вбивць-найманців до держслужбовців, які прагнуть отримати владу над світом.

Френк та його напарник Марвін Боггс (Джон Малкович), якого також підозрюють у зраді, збирає старих спецагентів — своїх друзів, щоб протистояти молодим і зухвалим найомним вбивцям, яких відправили знищити Френка та ще декілька підозрюваних. Тепер спецагентам у відставці потрібно знайти бомбу, врятувати світ, а також залишитися живими.

Знімальний процес розпочався у вересні 2012 року у Монреалі, після чого продовжився у Парижі та Лондоні, а також у Москві.

Кінострічка «РЕД 2» стала сіквелом картини «РЕД» (2010 р.). Картина мала приголомшливий успіх у глядачів. Автори комедії Каллі Хемнер і Уоррен Елліс створили її за коміксами з такою ж назвою.

Підписатися:

Коментарі