• «Примарний патруль»: охоронці порядку в потойбічному світі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 25 липня 2013 року
 

Якщо детектив загинув під час спецзавдання на Землі, то в потойбічному світі його вже чекає нова робота — захистити світ людей від гостей з того світу. Фантастичний бойовик з елементами екшену і комедії «Примарний патруль» виходить в український прокат 25 липня.

Фільм є екранізацією однойменних коміксів Пітера М. Лєнкова про молодого детектива Ніка Уокера (Райан Рейнольдс), якого вбили під час чергового спецзавдання. Але навіть після смерті спокій йому не світить. Уокер потрапляє до R.I.P.D. — департамент загробного світу, де він отримує, разом з черговим завданням, шанс розібратися і зі своїми вбивцями. Нік підписує договір про співпрацю в R.I.P.D. строком на сто років.
Напарником Ніка Уокера стає ексцентричний шериф часів Дикого заходу (Джефф Бріджес), який уже практично відпрацював свій термін і скоро піде на заслужений відпочинок. Ось тільки з'являтися у світі людей у своєму колишньому земному образі їм вже не дозволяється. Корпорація R.I.P.D. підібрала їм нові тіла: детектив перетворився на щупленького китайського старого, а шериф став довгоногою запаморочливою блондинкою. Тепер ця парочка — охоронці порядку в потойбічному світі, які називають себе «Примарний патруль». Їх завдання — ловити мертві душі, які маскуються під живих людей на Землі.

Відгуки глядачів в Інтернеті після перегляду «Примарного патруля» протилежно діаметральні — від захоплених відгуків до коментарів типу: «тупувата комедія зі слабкими спецефектами». Якби там не було, фантастична стрічка привернула до себе увагу і стала однією з довгоочікуваних кінопрем'єр цього літа.

Режисером «Примарного патруля» є Роберт Швентке, відомий такими роботами, як «Ілюзія польоту» і «РЕД».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...