• Фільм «Літачки»: пригоди гвинтового літака

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 24 серпня 2013 року
 

Анімаційний фільм «Літачки», про неймовірні пригоди гвинтового літака у небі, стартує 22 серпня. Режисером став Клей Холл, який у 2009 році працював над мультфільмом про фею-майстриню Дінь-Дінь «Феї: Загублений скарб».

«Літачки» розповідають про світ, де всі машини та літаки мають розум, почуття, а також заповітні мрії. Одним із таких літаків-мрійників є гвинтовий літачок Дасті Полейполе, що працює сільськогосподарським розпилювачем на провінційному аеродромі. Дасті мріє, що одного разу він стане справжнім героєм, зробить щось дійсно вагоме у житті. 

Доля дає йому шанс – літачка-розпилювача затверджують учасником у кругосвітніх перегонах, разом із найпотужнішими сучасними швидкісними літаками. Дасті готовий до перемоги як ніколи, але є одна маленька дрібничка – він страшенно боїться висоти.

Але навіщо друзі, якщо вони не допоможуть у скрутну мить. Ветеран військово-морської авіації, винищувач Шкіпер у відставці береться підготувати Дасті до перегонів. Але від Шкіпера залежить не все, літачок має сам здолати свій страх, перебороти себе та злетіти високо-високо, аби позмагатися за перше місце із гордовитим повітряним кораблем Рипслінгером у небі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...