• Фантастична історія «Персі Джексон: Море чудовиськ»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 1 вересня 2013 року
 
В український прокат вийшла стрічка режисера Тора Фреденталя «Персі Джексон: Море чудовиськ» — сиквел фантастичної історії про світ богів і людей «Персі Джексон і Викрадач блискавок» 2010 року.

Перед нами розкривається світ фантастичних істот: кентаврів, циклопів, богів, людей — напівкровок, сирен та ін. У фільмі «Персі Джексон: Море чудовиськ» є все, щоб прикрасити ваш вечір. Акторам-новачкам допомагають імениті і відомі зірки кіно, такі як Шон Бін, Стенлі Туччі та ін.

Молодий хлопець Персі Джексон (Логан Лерман) відправляється у небезпечну подорож, щоб знайти Золоте Руно, яке має допомогти оживити священне дерево Талію, що захищає табір для дітей-богів і простих смертних. Святиню отруїв невідомий лиходій, і тепер життя всіх мешканців табору під загрозою.

Щоб добути Золоте Руно, потрібно дістатися острова Поліфема, а це означає, що потрібно переплисти Море Чудовиськ, яке в світі звичайних людей уславилося як Бермудський трикутник, а також здолати солодкоголосих сирен і злу відьму Цирцею. Персі Джексону в цій небезпечній подорожі складуть компанію Клариса Ла Ру (Лівен Рембін) — дочка бога війни Ареса, міфічна істота сатир — Гроувер Ундервуд (Брендон Т. Джексон) і відважна Аннабет Чейз (Олександра Даддаріо).

Зйомки фантастичного фільму проходили у Ванкувері (Канада) і в Новому Орлеані (США).

Нагадаємо, що кінострічки «Персі Джексон і Викрадач блискавок» і «Персі Джексон: Море чудовиськ», стали екранізацією серії книг американського фантаста Ріка Ріордана про подорожі відважного Персі Джексона.

Підписатися:

Коментарі