• Продовження «Хроніків Ріддіка» вийшло на екрани

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 15 вересня 2013 року
 

У прокат виходить фантастична стрічка «Ріддік» — продовження історії про галактичного злочинця Ріддіка, який має здатність бачити в темряві. Прем'єра в Україні відбулася 12 вересня.

Картина «Ріддік» — це сіквел фільмів «Хроніки Ріддіка: Чорна діра» (2000 року) і «Хроніки Ріддіка» (2004 року). У першій частині вперше з Ріддіком познайомився екіпаж космічного корабля, що зазнав краху, на одній з далеких планет. У другій частині за голову галактичного злочинця виставили велику суму, і на Ріддіка велося справжнє полювання. Головорізи-найманці йшли за ним по п'ятах. Опинившись на планеті Геліон, Ріддік дізнався, що її захопив марнославний і жорстокий лорд Маршал. Силами найманої армії некромонгерів лорд планував захопити все людство. Ріддік, звичайно, пішов у бій і, як це прийнято у всіх голлівудських фільмах, врятував планету!

У третій частині Ріддік — найбільш розшукуваний злочинець, і за  нього обіцяють справжнє багатство. Жорстокого, але справедливого Ріддіка покинули чекати своєї смерті на випаленій сонцем планеті, де немає життя. Однак висока ціна за голову Ріддіка манить мисливців за головами, які прилітають на неживу планету, щоб зловити головного героя.

На додачу до загрози померти від рук найманців-убивць планета, виявляється, не така ж і мертва. Жорсткі умови виживання породили на ній страшних істот — тризонів і грязьових демонів, для яких Ріддік — ласий шматочок .

Але у Ріддіка є план, як вибратися із цієї небезпечної планети і помститися за свою рідну землю. Чи зможе герой перемогти не тільки страшних тварюк і найманців-убивць, а й вистояти перед суворим кліматом планети — ще не відомо. Весь його задум може за мить знищити буря, яка змітає на своєму шляху все живе.

У ролі Ріддіка, починаючи з першої частини трилогії, знявся актор Він Дізель.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...