• Вийшов захоплюючий комедійний бойовик «Два стволи»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 4 вересня 2013 року
 

Захоплюючий комедійний бойовик «Два стволи» про небезпечну роботу поліцейських, які працюють під прикриттям, режисера Бальтазара Кормакура, стартує в українському прокаті 5 вересня.Поліцейські Роберт Тренч (Дензел Вашингтон) і Майкл Стігман (Марк Уолберг) працюють під прикриттям в одному із великих мафіозних угруповань, яке займається наркоторгівлею і відмиванням грошей в одному з місцевих банків. Роберт — агент Управління по боротьбі з наркотиками, а Майкл — офіцер військово-морської розвідки. Кожен з них упевнений, що в банді під прикриттям працює тільки він, а всі інші — пропащі шахраї і наркоділки.

Їм, як бандитам, було доручено пограбувати банк, в якому мафія періодично відмивала величезні суми грошей. Після успішного завершення операції Роберт і Майкл з'ясовують, що вкрадені ними гроші в сумі $50 млн належать не мафії, а ЦРУ. Хлопці з’ясовують, що під приводом боротьби з мафіозними кланами переслідуються таємні інтереси державних структур, що ворогують між собою.

Тепер їм доведеться змиритися з тим, що відтепер вони напарники, перед якими стоїть завдання небезпечніше, ніж робота в банді: з'ясувати, хто ж їх підставив.

Як це часто трапляється останнім часом у Голлівуді, стрічка «Два стволи» стала екранізацією популярних коміксів з однойменною назвою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...