• Фільм Вуді Аллена про людську байдужість: «Жасмін»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 18 вересня 2013 року
 

Драма з елементами комедії «Жасмін» — робота чотириразового володаря премії «Оскар», американського кінорежисера і письменника Вуді Аллена стартує в українському прокаті 26 вересня.

Людину можна легко згубити, але також можливо і протягнути руку допомоги — врятувати від загибелі як душевної, так і фізичної. Фільм про людську байдужість, критичність та вимогливість, який змушує задуматися і переглянути свої життєві позиції.

Насправді людині для того, щоб вистояти в життєвих негараздах, усього лише потрібно співчуття і розуміння, стверджується у стрічці. Не величезні гроші, успішна кар'єра чи ще щось матеріальне і земне може утримати нас від того, щоб у буквальному сенсі не збожеволіти. Головне знати, що ти не один і є поруч люди, які зрозуміють і підтримають.

У головної героїні Жасмін (Кейт Бланшетт) чорна смуга в житті — кар'єра зазнає краху, у фінансовому плані вона на межі банкрутства, сімейне життя не склалося. Жасмін знаходиться у великій депресії і шукає вихід у келиху міцними напоями. Вона вирішує переїхати на якийсь час до своєї сестри, щоб перевести дух і вирішити, що робити далі.

Однак тут замість очікуваного спокою на неї чекають постійні закиди, підозри, осуд і скандали. На додаток до всього провінційні залицяльники не дають Жасмін спокою. Вона замикається в собі, гнітючий стан загострюється. Зрештою, Жасмін стає божевільною — таким чином її психіка «відключається» і рятується від постійних душевних переживань.

Фільм про людську жорстокість і трагедію — замкнуте коло, в якому крутиться все людство.

Кей Бланшетт прекрасно вжилася в образ героїні, показала відмінну гру, багатогранність емоцій і переживань Жасмін. Партнерами по грі стали Алек Болдуін, Саллі Хокінс, Боббі Каннавале, Майкл Сталберг та інші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...