• Дежавю щастя: «Коханий з майбутнього»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 10 вересня 2013 року
 

Романтична комедія «Коханий з майбутнього» розповість про незвичайного хлопця на ім'я Тім, який має здатність переміщатися в часі. Прем'єра в Україні запланована на 12 вересня.

Режисером фільму став Річард Кертіс, який майстерно зняв у 2003 році сентиментальну стрічку «Реальне кохання» і показав себе, як професіонал такого жанру. Цього разу Річарду сподобався сценарій про хлопця, здатного подорожувати в часі.

Тім (Домналл Глісон) звичайний хлопець і особливих успіхів у жіночої половини не має. Він нерішучий, сором'язливий і невпевнений у собі молодий чоловік. Тім часто робить фатальні помилки при спілкуванні з дівчатами, що і призводить до моментального розриву їхніх відносин. Звичайно, це ще більше робить хлопця замкнутим та одиноким. Але тут його батько, мабуть, вирішивши підбадьорити і хоч якось допомогти своєму синові у справах сердечних, розповідає Тіму секрет, який зберігають усі чоловіки їх роду, — сильна половина вміє переміщатися в часі!

З цього моменту починається новий виток у житті Тіма. Тепер він може виправити будь-яку свою помилку і прожити будь-який момент життя ще раз. Зустрівши чарівну дівчину Марію (Рейчел МакАдамс) Тім вирішує, у будь що завоювати її серце. Йому доведеться неодноразово повертатися в минуле знову і знову, щоб зробити їхнє перше побачення ідеальним і справити незабутнє враження.

Цим даром не можна змінити хід історії, але можна виправити свої помилки і цим зробити світ кращим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...