• Вийшла біографічна кінострічка про Стіва Джобса

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 15 вересня 2013 року
 
В українському прокаті стартує біографічна стрічка «Джобс: Імперія спокуси», яка вже наробила багато шуму. Прем’єра в Україні запланована на 19 вересня.
Жоден з нас не знає свого майбутнього, але коли приходить момент вибору — людина по-справжньому вершить свою долю. Від однієї думки залежить майбутнє, яким воно буде — яскравим або безликим.
Стів Джобс був звичайним хлопцем, який робив помилки, властиві молодим людям його віку: вживав LSD, прогулював лекції тощо. Але прийшов момент, коли потрібно було вибрати — йти торованим шляхом і дати можливість штовхати науку вперед іншим або спробувати самим стати новою точкою відліку. Стів ризикнув.
Зі своїм другом Стівом Возняком Стів Джобс проводив у гаражі, де вони організували майстерню, багато часу. Створивши свій перший персональний комп’ютер, Стів отримав визнання, яке стало початком створення імперії Apple.
Про життя Стіва Джобса неможливо повністю розповісти у двогодинному фільмі. Творці кінострічки вирішили відтворити у стрічці ключові моменти біографії людини-легенди. Однак можливо це було помилкою. Після виходу у світ у 2011 році біографічної книги американського журналіста Уолтера Айзексона «Стів Джобс» мільйони людей мали можливість познайомиться з єдиною офіційною біографією IT-бізнесмена, яка була написана за сприянням Стіва.
Тепер дивитися фільм неможливо без порівняння його із цією книгою — бестселером 2011 року! В інтернеті після допрем’єрного перегляду з’явилося багато критичних відгуків, що у більшості випадків стосуються сценарію або сюжетної лінії.
Також критично про картину «Джобс: Імперія спокуси» відгукнувся співзасновник корпорації Apple Стів Возняк, з яким консультувалися перед зйомками творці фільму-біографії.
«Я не можу дати пораду дивитися цей фільм, оскільки його автори пішли не по тій дорозі, створивши неправильний образ Джобса», — відзначив Стів Возняк після перегляду стрічки.
Однак неможливо не відзначити відмінну гру Ештона Кутчера, який зіграв головного героя і чудово вжився у роль.
Звичайно, шанувальники і прихильники таланту бізнесмена і відмінного організатора Стіва Джобса обов’язково підуть на перегляд стрічки. Можливо, вони розчаруються, можливо, ще раз для себе відзначать геніальність Стіва, але однозначно фільм «Джобс: Імперія спокуси» — перша біографічна стрічка про творця імперії Apple — не буде обділений увагою як глядачів, так і кінокритиків.
Режисером фільму став Джошуа Майкл Штерн.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...