• «Кохання за рецептом» — романтична комедія від іспанського режисера

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 6 жовтня 2013 року
 

«Смачна» романтична комедія від іспанського режисера Роджера Гуала «Кохання за рецептом» стартувала в українському прокаті 26 вересня.

А чи існує взагалі рецепт щасливого кохання? Роджер Гуал представляє свій варіант відповіді на це «кулінарне» питання.

Марк і Рейчел уже рік як розлучилися. У кожного своє життя і турботи. Рік тому вони були пристрасно закохані одне в одного і мріяли про романтичну вечерю у найпопулярнішому іспанському ресторані на узбережжі Середземного моря. Однак столики були заброньовані на рік вперед, і потрібно було чекати своєї черги. Марк і Рейчел записалися на вечерю, але, так і не дочекавшись її, розлучилися.

Пройшов рік. Життя розкидало їх по різних континентах — Марк залишився в Барселоні, а Рейчел переїхала до Нью-Йорка. І ось кожному з них приходить запрошення на вечерю в ресторані, який мають намір закрити, і це буде останній його день роботи. Всі обставини вказують на те, що пропустити таку подію просто неможливо. Марк і Рейчел вирішують зустрітися після року розлуки і ще раз провести один вечір разом.

Не сказані раніше слова, вимовлені за вечерею, роздуми про свої помилки, які призвели до розлуки, і почуття, що спалахнули з новою силою, запаморочили їм голови. Марк і Рейчел зрозуміли, що їхнє кохання зовсім не згасло, а тільки дрімало, і тепер їм належить зробити непростий вибір, який вплине на все подальше життя. У ресторані не тільки Марк і Рейчел згадають про свої почуття.

Романтичне оточення, смачні та вишукані страви, запаморочливі аромати створюють у закладі якийсь любовний еліксир, якому неможливо опиратися.

Романтична комедія скрасить вечір всім, хто по-справжньому закоханий, а значить вони не будуть глибоко аналізувати сюжет і чекати динамічних сцен боїв зі спецефектами. Для такого глядача досить провести час з коханою людиною і подивитися на перемогу кохання над власним егоїзмом у фільмі «Кохання за рецептом».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...