• Джастін Тімберлейк і Бен Аффлек у трилері «Сліпа удача»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 21 вересня 2013 року
 
Джастін Тімберлейк продовжує експериментувати не тільки на сцені, а й у кіно, скрізь оточуючи себе зірковими іменами. У кримінальному трилері «Сліпа удача» йому була відведена головна роль, де разом з ним знявся голлівудський підкорювач жіночих сердець — актор Бен Аффлек.

Джастін зіграв математика Річі Ферста, який, щоб оплатити своє навчання в університеті, залучав азартних гравців зіграти в онлайн-покер, чим заробляв чималі гроші. А Бен Аффлек — Айвана Блока, великого власника віртуального казино, який ховається від спецслужб на Коста-Ріці.

«Я знаю, що Бен Аффлек отримав величезне задоволення від цієї ролі. Забавно спостерігати, як він грає „поганого хлопця“. Грати лиходіїв завжди цікаво», — сказав у своєму інтерв'ю в Москві Джастін Тімберлейк.

Фільм «Сліпа удача» відкриває завісу підпільного грального бізнесу — світу приголомшливих грошей, запаморочливої розкоші, яка неминуче супроводжується небезпекою, погрозами, обманом, людською жадібністю і підлістю. Це світ, який може за мить зробити людину мільйонером, а через мить — забрати за це життя.

Герой Джастіна Тімберлейка з головою занурюється у світ віртуальних азартних ігор, який манить своїми золотими горизонтами. Помітивши, що досить велика сума грошей була обманом переведена з його ігрового сайту на якийсь особистий рахунок в Коста-Ріці, Річі негайно вирішує вивести на чисту воду шахрая і повернути собі капітал. Відправившись до екзотичної держави, він виходить на Айвана Блока, який пропонує йому приєднатися до його бізнесу.

Погодившись на спільну роботу з Айваном, Річі не підозрює, на що здатна ця людина.

Але поки перед ним оманливим міражем постали всі принади богемного життя: вечірки, гарні дівчата, гроші і шана. Однак сьогодні ніхто не знає, що може трапитися завтра.

Режисером картини став Бред Фурман, який зняв такі стрічки, як «Лінкольн для адвоката» (2011 р.) та «Реванш» (2007 р.).

Підписатися:

Коментарі