• «Тор 2: Царство темряви» — екранізація популярних коміксів

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 3 листопада 2013 року
 
У прокаті стартує чергова екранізація популярних коміксів про пригоди скандинавського бога Тора — «Тор 2: Царство темряви». Прем'єра в Україні запланована на 7 листопада.

Про сьогоднішні американські блокбастери можна сказати так: успіх фільму закладений в успішних коміксах, що передували йому. Вкотре популярні мальовані історії стають основою для чергового захопливого фантастичного бойовика. Напевно, продюсери бачать у цьому гарантію хороших касових зборів.

Відповідно до скандинавських легенд, Тор — це бог грому і бурі, а також захисник людей від велетнів і чудовиськ. Вірним його помічником завжди був молот, який, за давнім переказом, міг підняти тільки Тор.

За сюжетом коміксів видавництва Marvel Comics, наша Земля співіснує з іншими Дев'ятьма Світами, де живуть боги і фантастичні істоти. Стародавня раса, очолювана войовничим богом Малекітом, вирішила занурити весь Всесвіт у хаос і знищити Землю. Тор вирішує навести лад і врятувати нашу планету. Крім почуття обов'язку і справедливості у скандинавського бога є ще одна причина оголосити війну Малекіту — кохання до земної дівчині Джейн Фостер, якій тепер загрожує небезпека.

Але ворог виявляється куди сильнішим, ніж припускав хоробрий Тор. Щоб здолати злого ельфа і врятувати Землю від руйнування, Тору доведеться об'єднати свої сили зі своїм заздрісним братом Локі, з яким вони давно не ладять. Однак і цей хід не приносить удачі... Тоді Тор вирішує відправитися до наднебезпечної подорожі — до Царства Темряви, щоб там знайти ключ до порятунку світу.

Головну роль продовжує виконувати австралійський актор Кріс Хемсворт, який перевтілювався в скандинавське божество на зйомках першої частини фільму «Тор», а також у фільмі «Месники». А Наталі Портман зіграла його кохану — Джейн Фостер.

Підписатися:

Коментарі