• Цікава прем'єра: мультфільм «Джастін та лицарі доблесті»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 22 жовтня 2013 року
 
Іспанський анімаційний фільм «Джастін та лицарі доблесті» режисера Мануеля Сицілії можна буде подивитися в українських кінотеатрах з 24 жовтня.

«Ця історія про те, як досягти мрії, це красива казка про дружбу, любов, честь та мужність, повна і небезпечних, і веселих пригод», — сказав у своєму інтерв'ю генеральний продюсер мультфільму Антоніо Бандерас. Популярний іспанський актор став не тільки продюсером, а й озвучив одного з головних героїв мультфільму — сера Клорекса.

У казковій і чарівній країні живе хлопчик Джастін. Його світ — це світ, де існують безглузді правила і контроль, а також панує її величність бюрократія. Хороброму серцю Джастіна ніде проявитися, адже доблесть і відвага лицарів уже не популярні.

Батько Джастіна не поділяє захоплення сина і готує його до престижної посади придворного службовця. Давня мрія хлопчика стати справжнім доблесним лицарем змушує його покинути будинок і відправитися в небезпечну і захопливу подорож назустріч своїй мрії!

На своєму шляху Джастін зустрічає сивочолих, але справжніх лицарів, які погоджуються передати йому всі свої навички бою і життєву премудрість. У старому замку хлопчик щодня тренується і стає все ближче до своєї мрії! І ось, нарешті, йому залишилося пройти останній іспит — битися один-на-один з драконом, якого змайстрували зі старої бочки і крокодила самі сивочолі наставники. Здолавши чудовисько, Джастін відчуває себе справжнім лицарем і готовий до подвигів!

Але над рідною землею і його будинком нависла справжня загроза: підступний сер Еракліо вирішив захопити царську корону і стати королем. Він готує численну армію, яка ось-ось нападе на батьківщину Джастіна.

Хороброму хлопчикові пощастило зустріти справжнього друга, який розділяє його мрії про лицарські часи, — чарівну дівчину Талію. Разом вони виступлять проти цілої армії сера Еракліо, адже тепер їх двоє і в серці кожного зароджується щире почуття, яке надає їм сили, відваги і мужності, — це кохання.

Бюджет картини — $28 млн.

Підписатися:

Коментарі