• Пригоди пернатих у мульфільмі «Індики: Назад у майбутнє»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 2 листопада 2013 року
 

В українському прокаті 31 жовтня стартує захопливий анімаційний блокбастер про повстання пернатих «Індики: Назад у майбутнє» від продюсерів мультфільму про зеленого огра «Шрек».

Триста років тому засновник і перший президент країни США Джордж Вашингтон вперше ввів традицію святкування Дня подяки, що відзначається щорічно 26 листопада. А головною стравою у меню і донині незмінно залишається індичка. Але тепер усе має змінитися... настав час індикам поборотися за свою свободу!

За сюжетом, відважні індики Рег і Брок вирушають на машині часу за триста років тому, коли був відсвяткований перший День подяки, щоб змінити хід історії і викреслити індичку зі святкового меню.

Пернаті бунтарі зібрали цілу армію і виступили проти традиції готувати на свято їхнього крилатого побратима — фаршированого індика з журавлинним сиропом. Відтепер армія звільнення індиків буде стояти до кінця — поки люди не скасують цей сумний звичай.

З цього моменту слово «індик» — це синонім слова «катастрофа», справжня проблема для всієї армії США, яка повинна врятувати Америку від пернатих повстанців! І зараз індики — дуже розлючені пташки!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...