• «Останній рубіж»: Стетхем бореться з наркоторговцями

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 28 листопада 2013 року
 

Війна з наркоторговцями триває! На екрани виходить гостросюжетний бойовик «Останній рубіж» з Джейсоном Стетхемом і Джеймсом Франко у головних ролях.

Стетхем грає колишнього агента Управління по боротьбі з наркотиками Філа Брокера, який хоче почати тихе і розмірене життя, виховуючи свою дочку, яку зіграла акторка Ізабелла Відовіч. Переїхавши до маленького і, як він міркував, спокійного і тихого містечка, Філ був упевнений, що в цьому місці його сім'я буде в безпеці.

Однак бізнес наркоторговців уже поширився навіть у такі, здавалося б, віддалені і дрібні містечка. Один випадковий конфлікт дочки з хлопцем з нової школи призвів до того, що його сім'єю зацікавився місцевий ватажок наркоторговців з кличкою Алігатор або просто Гейтор.

Проникнувши в будинок до Філа і роздобувши його документи, Гейтор дізнався про його зв'язки з Управлінням по боротьбі з наркотиками. Подумавши, що колишній агент зараз працює в цьому місті під прикриттям, наркоторговець вирішує покінчити з Філом. До того ж виявляється, що агент причетний до вбивства сина одного з друзів Алігатора. На Філа відкривається справжнє полювання.

Головний козир для наркоторговців — дочка колишнього поліцейського, яку бандити вирішують взяти в заручники. Але Філ не з боязкого десятка — маючи досвід і навички боротьби, він вплутується в небезпечну війну з бандою негідників. І йому є за що боротися — на кону життя його єдиної дитини.

Банда наркоділків проти батька-одинака. Здається, ми здогадуємося, хто переможе.

Режисером стрічки став Гері Фледер. В основу фільму ліг сюжет однойменної книги письменника Чака Логана, який видав цілу серію романів про агента Філа Брокера.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...