• «Вікенд у Парижі»: як зберегти кохання

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 16 листопада 2013 року
 
Мелодрама «Вікенд у Парижі» про останню надію відродити згаслі почуття вже немолодої британської пари стартує в українському прокаті 21 листопада. Режисером став Роджер Мішелл, який відомий такими роботами, як «Королівський вікенд» (2012 рік), «Ранковий підйом» (2010 рік) і т.д.

Париж, безумовно, вважається містом кохання і закоханих, в якому навіть холодне серце може запалитися найтеплішими почуттями. І, звичайно, герої фільму «Вікенд у Парижі» вибрали в якості останньої надії зберегти їх багаторічний шлюб поїздку саме до Парижа.

Коли тридцять років тому Нік і Мег з Бірмінгема святкували свій медовий місяць у Парижі, їхнє серце переповнювало кохання і, здавалося, що це почуття ніколи не згасне. Але йшли роки, день за днем тільки робота, робота, робота... І ось настав момент, коли подружжя зрозуміло — їхній шлюб руйнується з катастрофічною швидкістю.

Пара вирішила спробувати повернути час назад і, приїхавши на вікенд до Парижа, відродити свої відносини. Проте все виявилося не так просто... Нік перебуває в постійному неспокої за роботу, фінансову основу сім'ї, тому що вихід на пенсію вже не за горами, а Мег уже досхочу сита своєю монотонною роботою вчителькою і хоче сповна насолодитися життям у місті кохання.

З кожним днем конфліктних ситуацій стає тільки більше. Але пара випадково зустрічає колишнього студента Ніка — письменника Моргана, який, здається, знає, як вибратися із замкненого кола збайдужілих відносин. У Ніка і Мег з'явився шанс не тільки зберегти шлюб, але й знову відчути себе коханими.

Підписатися:

Коментарі