• Цікава прем'єра: «Іван Царевич та Сірий Вовк 2»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 22 грудня 2013 року
 

Напередодні Нового року в прокат виходить анімаційний фільм російського виробництва «Іван Царевич та Сірий Вовк 2». Прем'єру заплановано на 26 грудня.

Багато хто, напевно, в більш зрілому віці замислювався після перегляду мультфільму «Попелюшка» над таким питанням — а якими ж будуть сімейні стосунки принца і бідної дівчини? Як закохана пара буде справлятися з разючою різницею у вихованні та догмами класового стану? Так ось, на це конкретне питання, відповіді поки немає. Проте є відповідь на таке ж питання про життя після одруження принцеси Василини і простого сільського хлопця Івана.

У другій частині мультфільму «Іван Царевич та Сірий Вовк», який вийшов у прокат напередодні 2012 року, російські творці розкажуть, із якими ж труднощами зіткнулася пара після весілля і як збирається з ними справлятися.

У тридев'ятому царстві Василина після одруження на простому, але хороброму хлопцеві Івані коротає у повній самотності тихі сімейні вечори. Ваня зі своїм вірним другом Сірим вовком веде справно службу на кордонах безкрайнього царства, де у нього тижні пролітають, як дні.

А ось Василині не вистачає веселощів та забав, дома нудьга та безмовність... Вирішує Василина-премудра (на те вона й мудра), що повернути Івана в сім'ю можна, якщо він відчує, що може її втратити назавжди. Задумала принцеса організувати власне викрадення, щоб привернути до себе увагу коханого.

У що перетворилася жіноча витівка, побачимо 26 грудня.

Перший фільм зібрав рекордну касу для російського прокату — $28 млн і став найкасовішим анімаційним фільмом Росії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...