• Нова «Снігова королева» від Діснею

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 2 січня 2014 року
 
Хто не читав казку датського прозаїка і казкаря Ганса Крістана Андерсена «Снігова королева», а тим більше хто її не бачив в екранізації радянських мультиплікаторів? Зараз студія «Дісней» зняла свою версію казки, значно змінивши її первісний сюжет. Нова версія старої історії стартує в українському прокаті 26 грудня.

Казкова історія відбувається в королівстві Арундель, де підростають дві принцеси Анна і Ельза. Старша королівська дочка Ельза наділена здатністю викликати сніг, напускати лютий мороз і холод. У королівстві панує благодать, м'яке сонце, ясні дні, але ось одного разу в день коронації старшої дочки короля відбулася подія, яка водночас повалить усе королівство в нескінченну зиму.

Анна, знаючи, хто став винуватцем несподіваної зміни погоди, вирішує відправитися на пошуки своєї старшої сестри, щоб умовити її зняти з королівства прокляття і повернути літо. Допомогти юній королівській персоні викликається Крістофер, який заробляв у теплі часи продажем льоду, а тепер став безробітним. Їхніми вірними супутниками стають хоробрий олень і ще один смішний персонаж, який, мабуть, повинен протягом фільму безперервно веселити глядача своїми витівками і смішними гримасами — сніговик Олаф.

Це добра різдвяна казка, наповнена музичними композиціями, смішними ситуаціями і, до речі, не банальною розв'язкою історії, яка вас дуже здивує.

Підписатися:

Коментарі