• «Хоббіт: Пустка Смога»: історія продовжується

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 17 грудня 2013 року
 
Перстень могутності і влади незабаром знову приверне до себе пильний погляд телеглядачів. На широкі екрани країни виходить друга частина трилогії про пригоди хороброго хоббіта Більбо Бегінса і гномів. Прем'єру в Україні заплановано на 18 грудня.

Подорож дядечка Фродо — Більбо Бегінса — разом з тридцятьма гномами до драконівської гори, щоб повернути скарби, що колись їм належали, триває. Вкрадені багатства охороняє злий дракон Смог. Щоб здолати такого ворога, гноми, ельфи і люди об'єднують свої сили. Однак, коли залучаєш союзників, то з ними доводиться ділитися.

За сюжетом, щоб дістатися до заповітної гори, героям доведеться пройти через спустошені драконом землі. Більбо з гномами належить знайти вихід із непрохідного похмурого лісу, який оповитий отруйним повітрям і просякнутий небезпекою, а також, звичайно, битися з тисячами орків і жахливими гоблінами. Чого тільки не зробиш заради скарбів.

Про те, як велася підготовка до зйомок і як будувалися декорації лісу, розповів у своєму інтерв'ю творець фільму — режисер Пітер Джексон, який працював над екранізацією всіх творів англійського письменника Джона Толкіна про хоббітів і Володаря персня.

«Ми спробували створити відчуття небезпеки і пригніченості. Колись ліс був зеленим, але тепер він хворий — зло поширилося по лісу. Це одна з найбільш страшних частин історії», — розповів Пітер Джексон.

Арт-департамент до зйомок готувався ретельно, враховуючи розмах зйомок і амбіції режисера. Як повідомив один із працівників реквізиторського цеху, більше двох тисяч предметів було виготовлено тільки для однієї лише сцени з фільму.

Режисер обіцяє глядачам показати у другій частині нові фантастичні ландшафти. Пригоди хоббітів тривають.

Підписатися:

Коментарі