• Легенда про Геракла вже в кінотеатрах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 23 січня 2014 року
 
Голлівуд знову занурює своїх глядачів у світ віртуальних фантастичних світів. В українському прокаті з 23 січня стартує фентезійний пригодницький бойовик «Геракл: Початок легенди».

Перед нами прочиниться завіса древнього світу — могутньої Стародавньої Греції, яка процвітала і поневолювала, святкувала і плела інтриги, і, звичайно, давала людям головне — героїв.

1200 р. до н.е. — це був час, коли народжувалися легенди, коли воїни входили в історію мужністю, честю і відвагою, а також здатністю по-справжньому кохати.

Головний герой фільму юний Геракл, син цариці Алкмени і грізного Зевса, був вигнаний із країни, тому що зазіхнув на найпотаємніше — кохання принцеси Критської, прекрасної Геби. Незважаючи на взаємність почуттів до Геракла, Геба була обіцяна його братові. Закохану пару це не зупинило. Дізнавшись про зв'язок Геби з Гераклом, брат вирішує відправити Геракла на вірну смерть — в Єгипет.

Але Гераклові була уготована зовсім інша доля — він людина-напівбог і повинен стати великим воїном, об'єднати царство і принести мир своєму народу. Так починалася його легенда.

Геракл буде хоробро боротися з кентавром, здолає гігантів не силою, а розумом, битиметься з богинями Долі, звичайно, врятує свою улюблену Гебу і битиметься один-на-один із сином бога війни Аресом — своїм найлютішим ворогом.

Роль Геракла виконав американський актор Келлан Латс, який відомий роллю Емметта Каллена в «Сутінках». Прекрасну Гебу зіграла акторка Джая Уайсс. Разом з ними у фільмі також знялися Скотт Едкінс, Роксанна Маккі, Лайам Герріган, Ліам Макінтайр, Раді Шербеджія, Джонатон Шек та інші.

Режисером картини став Ренні Харлін. Фільм буде представлений також у форматі 3D.


Підписатися:

Коментарі